Sesja portretowa- Elfik

utworzone przez | Lis 18, 2015

Fotografia portretowa- Akt

Elfik-ksywa modelki- to moja ulubiona modelka aktowa, z która mam przyjemność współpracować od kilku miesięcy.
Jej duże doświadczenie w pozowaniu do tego typu zdjęć oraz gotowość do działania w każdych warunkach ( choć czasem mówi, że nie, ale i tak to robi ) jest dużym atutem do współpracy. Fotografia nie znosi ograniczeń, a Nas nigdy jeszcze nic nie ograniczyło. Dlatego efekty wychodzą bardzo zadowalające.
Relacje przyjacielskie bo znamy się również prywatnie dość dobrze, to kolejny atut naszych wojaży fotograficznych. Razem uwielbiamy spędzać czas na plenerowych sesjach, nasze sesje wyglądają tak, że nie mamy totalnie nic zaplanowanego. Po prostu idziemy coś poszukać, a jak nic nie znajdziemy to mamy fajny wspólny spacer. Inaczej mówiąc, żyjemy spontanem- przecież nie mamy wpływu na światło słoneczne czy zachmurzenie i pogodę.
Każda sesja aktowa jest dziełem natchnienia, które nie wiemy skąd się bierze. Naturalność i gra emocji przed obiektywem to idealne odzwierciedlenie klimatycznych zdjęć.
Nasze wojaże sesji zdjęciowych realizujemy w trójmieście.

Zapraszam do kontaktu po informacje dotyczące z zakresu fotografia ślubna( Gdańsk, Gdynia,Sopot), fotoreportaż ślubny, sesja portretowa, sesja dronem, sesja narzeczeńska, sesja dziecięca oraz sesja produktowa.

5 + 12 =