Sesja zdjęciowa dzieci- Wiki

utworzone przez | Lis 23, 2015

Fotografia dziecięca- Wiki

Sesja dzieci to bardzo specyficzne wyzwanie pokazać dziecko w sposób taki jaki wszyscy chcemy widzieć na zdjęciach. 
Nie mam na myśli o pozowanych fotografiach do katalogów, czy innych marek. Mowa o zdjęciach portretowych do pamiątki.
Zastanawiałem się długo zanim przystąpiłem do realizacji sesjii dziecięcych i co odkryłem, to pozwolić dziecku naturalnie się zachowywać przed obiektywem, nie prosić ani nie ustawiać. Po prostu zrobić “reportaż zdjęciowy “.
Dziecko to magiczne stworzonko, które w swych emocjach nigdy nie udaje, jest szczere w tym co robi i pokazuje. Dlatego właśnie te  zdjęcia z dziećmi wychodzą w sposób naturalnie piękny.
Wiki generalnie szaleje na punkcie morza i plaży, więc postanowiliśmy ją tam zabrać. Na początku tylko poprosiłem aby do paru zdjęć nie wchodziła do wody i nic więcej nie wymagałem od niej.  Nie minęło nawet 5 min zanim ustawiłem sprzęt pod warunki oświetleniowe, a ona już w wodzie po pachy siedziała :) Cóż.. to tylko dziecko, ma prawo robić co mu się podoba. W końcu to najlepszy okres beztroskiego biegania, więc co się dziwić.
Bardzo miło wspominam sesję z Wiki i mam nadzieję, że znów będę miał przyjemność fotografować Wiktorię :)

Zapraszam do kontaktu po informacje dotyczące z zakresu fotografia ślubna( Gdańsk, Gdynia,Sopot), fotoreportaż ślubny, sesja portretowa, sesja dronem, sesja narzeczeńska, sesja dziecięca oraz sesja produktowa.

4 + 13 =