Sesja Ciążowa- Kamila

utworzone przez | Lis 20, 2015

Sesja ciążowa Gdańsk

Sesja ciążowa to jeden z przyjemniejszych a zarazem jeden z najbardziej ulotnych momentów fotograficznych i nie do powtórzenia i to jest piękne ! Kobiety w ciąży wyglądają bardzo ładnie i razem z brzuszkami wyglądają jeszcze ładniej, dlatego bardzo lubię fotografować te sesje ciążowe. 
Uwielbiam fotografować w plenerze i szukać ciekawego niepowtarzalnego światła, momentu do zdjęć. Chcę, aby Wasze fotografie wyglądały na bardzo unikatowe. Przepiękne krajobrazy, góry, łąki, morze, plaża.. to wszystko u Nas w Polsce.
Razem wykorzystamy to bardzo dobrze !
—————————————

Sesja zdjęciowa z Noworodkiem

Dla mam, które już urodziły pragnę zaproponować sesję zdjęciową z noworodkiem, mam wiele ciekawych koncepcji, tak aby te zdjęcia wyglądały na bardzo wyjątkowe. Niemniej proszę zgłaszać się jak najszybciej, ponieważ fotograficzna data “2 tygodniu noworodka” jest dla efektu końcowego niezmiernie ważna.

Zapraszam do kontaktu po informacje dotyczące z zakresu fotografia ślubna( Gdańsk, Gdynia,Sopot), fotoreportaż ślubny, sesja portretowa, sesja dronem, sesja narzeczeńska, sesja dziecięca oraz sesja produktowa.

2 + 15 =