Portret – Różne

utworzone przez | Lis 6, 2015

Zdjęcia portretowe trójmiasto

Tutaj będę Wam zamieszczał pojedyncze zdjęcia portretowe, ponieważ nie mam już wszystkich zdjęć z tych sesji i  szkoda jest utworzyć osobny katalog specjalnie pod jedno ujęcie. Dlatego aby to schludniej wyglądało będą w jednym katalogu. Mam nadzieję, że to ułatwi Wam przeglądanie zdjęć niż po katalogowane.
W ogóle na temat każdego zdjęcia z chęcią bym opowiedział ale zrobię to na blogu ( znajdziesz go na samym dole głównej strony ).
Opiszę historię tych spotkań i jakie przygody nam towarzyszyły podczas zdjęć, a będzie co opowiadać :)
Zdjęcia portretowe w Gdańsku to wędrówki po tych klimatycznych uliczkach.
Każda fotografia to indywidualna historia i osobne przeżycia z tymi osobami. Dla przykładu jedna modelka po sesji bardzo się oburzyła ( do dziś nie wiem czym ) i mnie usunęła z znajomych na Facebooku.
Toteż śmieszna dla mnie sytuacja, ale nic na to poradzić nie mogę, a nawet wyjaśnień nie usłyszałem. Takie i wiele innych historii będę zamieszczał na blogu.
Mam nadzieję, że będzie śledzić bloga regularnie !

Zapraszam do kontaktu po informacje dotyczące z zakresu fotografia ślubna( Gdańsk, Gdynia,Sopot), fotoreportaż ślubny, sesja portretowa, sesja dronem, sesja narzeczeńska, sesja dziecięca oraz sesja produktowa.

7 + 14 =