Fotografia Ślubna – Natalia i Krzysztof

utworzone przez | Gru 10, 2015

Fotoreportaż Ślubny Natalia i Krzysztof

Przyjemnie się fotografuje znajome osoby, a tym bardziej jak mam przyjemność być fotografem na ślubie znajomych:) Zawsze będę lubił fotografować śluby i nie tylko i nie tylko znajomym, ale tak miło gdy to znajomi obdarzają mnie zaufaniem do reportażu ślubnego.
Z Panią Młodą miałem przyjemność studiować na jednym roku, bardzo miła i sympatyczna osoba. Nie potrafił bym nic złego powiedzieć na jej temat. Ślub był pełny radość u każdej osoby na tym wydarzeniu. Nawet u mojej asystentki, którą zaprosiłem, aby się uczyła robić zdjęcia ślubne. Myślę, że na drugi jej ślub w życiu to będzie z niej dobry fotograf, widząc po zdjęciach, co może osiągnąć.
Kościół był klimatycznym miejscem do fotografowania, fajne światełko wpadało do środka, ale niestety tylko przez chwile i szybko nam uciekło niestety. Niemniej poradziliśmy sobie doskonale z super zastanym światłem, które dało więcej plusów :)
Fotografia ślubna to zdjęcia pełne emocji, co pokazałem w poniższej galerii, zapraszam do oglądania ! :)

Zapraszam do kontaktu po informacje dotyczące z zakresu fotografia ślubna( Gdańsk, Gdynia,Sopot), fotoreportaż ślubny, sesja portretowa, sesja dronem, sesja narzeczeńska, sesja dziecięca oraz sesja produktowa.

14 + 10 =