Fotografia Ślubna – Monika i Łukasz

utworzone przez | Gru 14, 2015

Zdjęcia ślubne- Monika i Łukasz

Fantastyczny ślub, również moich znajomych ! Ślub był w Bolszewie, czyli w moich okolicach rodzinnych. Ładny kościół w Bolszewie był świetnym miejscem do fotografowania.
Ciekawostką tego reportażu ślubnego było to, że ślub odprawiał Nasz zaprzyjaźniony ksiądz, ksiądz Tomasz.
Wszyscy znają i pamiętają tego księdza zanim wyjechał do Krakowa, aby tam pełnić swoją misję. Ten ksiądz zawsze był i jest pozytywną osobą mimo biegu lat, nigdy nie przestał być tak zabawną osobą jaką był zanim wyjechał. Tak samo było również zabawnie na ślubie :)
Bardzo się cieszę, że Monika i Łukasz zdecydowali się sprowadzić księdza.
Fotografia ślubna to zawsze mnie zaskakuje, zawsze pozytywnie ! :)
Wesele zaczeło się tradycyjnie od wręczenia prezentów i gratulacji przez zebranych gości na sali weselnej.
Standardowe pyszne jedzonko i kieliszek wódki za szczęście Pary Młodej, aby im się powodziło na ich nowej drodze życia. Wesele bardzo chuczne i bardzo taneczne ! Choć Łukasz jak sam mówił.. nie miał czasu pić bo ciągle tańczył :)
Zdjęcia ślubne plenerowe w trójmieście zrobiliśmy w paru ciekawych miejscach w , możecie obejrzeć poniżej w galerii, do której Was serdecznie zapraszam.

Zapraszam do kontaktu po informacje dotyczące z zakresu fotografia ślubna( Gdańsk, Gdynia,Sopot), fotoreportaż ślubny, sesja portretowa, sesja dronem, sesja narzeczeńska, sesja dziecięca oraz sesja produktowa.

1 + 9 =