Fotografia Ślubna – Asia i Bartek

utworzone przez | Lis 23, 2015

Zdjęcia ślubne Asia i Bartek

Para Młoda wymyśliła sobie dość nietypowo początek wesela, gdyż jak na większości wesel jakie miałem przyjemność fotografować to, to wesele rozpoczęło się na spokojnie przy kieliszkach wina i pysznym obiadku.
Mimo tego spokojnego początku to Pan Młody przed ślubem zwiedził kawał świata, a w szczególności Amerykę Południową. Mam nadzieję spotkać go tam na szlakach turystycznych kiedyś.
Od swojej mamy przed ślubem dostał mapę, na której miał wykreślić miejsca, w których był. Wykreślił prawie połowę mapy :)
To mój drugi ślub w tym hotelu, bardzo klimatyczne miejsce i ciekawe do zdjęć. Daje dużo możliwości dla fotografa, aby pokombinować nad różnorodnością kadrów. Jedyny mankament tego hotelu byłby dla początkujących fotografów, którzy nie poradzili by sobie z żółtymi ścianami w całym pomieszczeniu. Ja na szczęście potrafię radzić sobie w trudnych warunkach fotograficznych i nawet lubię dostawać zlecenia wymagające, bo wtedy jestem w stanie dużo myśleć i kombinować nad zdjęciami.
Fotografia ślubna zawsze mnie zaskakuje, na szczęście zawsze pozytywnie, ponieważ jest pełna różnych nowych wrażeń :)

Zapraszam do kontaktu po informacje dotyczące z zakresu fotografia ślubna( Gdańsk, Gdynia,Sopot), fotoreportaż ślubny, sesja portretowa, sesja dronem, sesja narzeczeńska, sesja dziecięca oraz sesja produktowa.

7 + 9 =